Projekt Schaeffler

V tomto blogu Vám prinášame projekt ktorý spoločnosť Expo Display Service Slovensko vytvorila pre  skupinu Schaeffler. Našim cieľom bolo vytvorit na ploche vyše 60 m 2 dominantý výstavný stánok, ktorý okamžite upúta pozornosť návštevníkov výstav  Autonet Mobility Show v Budapešti a meste Cluj v Rumunsku.

 

Tentokrát sme sa rozhodli využiť možnosti ktoré nam ponúkla konštrukcia modulárneho high-end systému Creeya.  Tento systém patrí taktiež do kategorie opakovatelne použiteľných, ktoré sa dajú rýchlo postaviť a majú širokú škálu doplnkov, ktoré len zvýraznia samotnú majestátnosť  stánku. Pre spoločnosť Schaeffler sme sa rozhodli využiť výškový efekt stanku (6m), ktorý bol schválený organizatormi výstavy. Ako centrum stánku sme vytvorili uzamykateľné zázemie o veľkosti 3 x 3m. Dobre umiestený recepčný pult creeya splnil svoju ulohu informačneho miesta. Celkovú dispozíciu sme obohatili premostením aj zo strechou, ktoré dalo vyniknúť dvom LCD TV na ktorých bolo spustené prezentačné video spoločnosti.  K obojstrannej spokojnosti, práve toto riešenie sa ukázalo ako najvhodnejšie na upútanie pozornosti navštevnikov.

 

Produkty systému Creeya splňajú všetky parametre ktoré su dnes doležité pre našich zákaznikov. Predovšetkym možnošt ich opatovného  pouzitia výrazne znižuje investičné náklady,  zaroveň sú vysoko efektivne z marketingového hladiska a su ekologické, šetrné k prŕode.. Vymeniteľné grafické napínacie textilné panely sa ukázali ako veľmi vhodné riešenie pre čiastočnú vizuálnu zmenu počas oboch výstav.

 

Najdôležitejším faktorom výstavných systémov Creeya je skutočnosť, že  proste vyzerajú ohromujúco!

 

Cryeea1  DSC_0720   DSC_0731  DSC_0716